Novinky a úspěchy našich odchovaných štěňat

S radostí vám představujeme stránku věnovanou novinkám a úspěchům našich odchovaných šťenat. Na této stránce naleznete informace o jejich výstavních úspěších, jak se dnes mají s novými majiteli a další zajímavosti.
Jsme rádi, že se naše štěňata daří a že jsou šťastná a zdravá. Věříme, že budou svým novým majitelům skvělými společníky.
Pokud máte zájem o koupi štěněte, neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám poskytneme více informací a poradíme vám při výběru toho pravého štěněte pro vás.

A Agave Aiolos Aither Atlas B Baboo Badys Fotky Mona

 • Baboo – nueva historia de trabajo en los shows

  Daleko za mořem v Argentíně Baboo začíná psát novou historii tamních výstav. Jsme rádi, že Baboo vzbuzuje na výstavách rozruch a držíme mu palce nejen na výstavách, ale i při obohacování genetického fondu. Baboo se na konci roku 2023 stal hrdým otcem v Chovatelské stanici Silvii Fernandez – Mai-Lo Rambha v Argentíně.

 • Badys na výstavě v Madridu

  S radostí oznamujeme, že Jr. CH BADYS DEMABO, známý také jako Bu, slavil 27. května 2023 v Madridu úspěch na výstavě psů. Bu byl oceněn jako nejlepší mladý pes a vyhrál titul Mr. Latin Winner. Jsme velmi šťastní a děkujeme majitelce María Pilar Gago Blanco a Asun De Vega Jorge.

 • Agave

  Agáve našla své místo v rodině, kde je spousty dětí. Dělá jim radost a je jejich opatrovnicí.

 • Aiolos

  Aiolos našel svou rodinu u holčičích dvojčat. Miluje svého páníka a je velkým pomocníkem v lese. Typický pes na suchý zip, který má svého páníčka stále v dohledu.

 • Atlas

  Atlas si lebedí u klučičích dvojčat v Králově dvoře u Berouna. Jako tamní medvěd je jim ochráncem a společníkem. Atlásek má za sebou i nějaké výstavní úspěchy.