Crufts

Byla jsem divákem na největší a nejstarší výstavě psů na světě. Letos jsme se s naší fenkou Antejkou rozhodli vyrazit na tuto prestižní akci. Na výstavě byli krásní bobtailové, známí vystavovatelé a chovatelé, je to krásný psí svět. Ve třídě otevřené, což je nejtěžší třída, soutěžila světová špička a ve třídě bylo 22 krásných fen. Přestože jsme se neumístili, splnili jsme si jeden z našich snů – být u toho a vystavovat na zeleném koberci.

Naše cesta začala u White Cliffs of Dover a pokračovala do Oxfordu. Ubytovali jsme se v zámeckém hotelu v Birminghamu. V sobotu jsme se zúčastnili samotné výstavy. V neděli nás v Birminghamu překvapil nepřetržitý déšť. Ujeli jsme před deštěm do města Gloucester, kde se nachází druhá největší katedrála v Anglii. Antea byla s nami vpuštěna do katedrály a bylo toho hodně k vidění, je opravdu velkolepá.

Po obědě jsme se prošli po místních docích a vrátili se do hotelu. V Birminghamu stále pršelo. Na zpáteční cestě jsme se zastavili u moře v přístavu Calais, kde nás překvapil lovící tuleň. Celý náš výlet byl plný dobrodružství a krásných zážitků. 🐾🌧️🏰